0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Премиум за мажи на Georgeорџ, директно вклопени каки панталони

Премиум за мажи на Georgeорџ, директно вклопени каки панталони

DEN 367.68
Достапно за нарачка

Достапност

Од работната недела до специјални прилики, вие сте поставени со панталони со каки со директно вклопување на Georgeорџ. Изработена во удобна ткаенина од памук со детали за истегнување за да се движи со вас, овие машки панталони се истакнуваат со нивниот дизајн на половината за удобност со отпорност на брчки. Спарете ги овие какис со кошула нагоре за убав, полиран изглед. Исклучиво на. Материјал : 62% памук/36% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : права нога; Седи под половината со редовни колк и бутот. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Страничните џебови и џебовите на грбот имаат најважни работи. Карактеристики : удобно половината; отпорен на брчки; Ослободување од дамка; детали за истегнување. Мажите директно вклопуваат каки панталони од Georgeорџ.

За производот

Избор на клиент