0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Романтични панталони со широки нозе со големина на Gyspy, со само -вратоврска

Романтични панталони со широки нозе со големина на Gyspy, со само -вратоврска

DEN 511.84
Достапно за нарачка

Достапност

Пространа и релаксирачка. Овие удобни панталони со широки нозе од романтичен циган се разноврсен пар за вашата гардероба со отпечатоци инспирирани од Боем и изработени во лесна ткаенина од рајон. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Широка нога. Повлечен стил; затворање на предната вратоврска. Замачкана лента од половината на грб. Контраст за печатење. 100% рајон. Миење на рацете. Увезени. Плус големина печатени широки панталони за нозе од романтичен циган.

За производот

Избор на клиент