0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Плукот за ласерска иридиумска искра се вклопува Изберете: 2012- Пилот на Хонда

Плукот за ласерска иридиумска искра се вклопува Изберете: 2012- Пилот на Хонда

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

NGK Spark Plugs (U.S.A.), Inc. е најголемиот снабдувач на OE и производител на свеќи за домашни и увозници во Северна Америка. Нејзиното наследство на ОЕ, ненадмината квалитет и водечките возила во опфатената покриеност го засилува НГК како специјалист за палење. Со над 80 години автомобилска експертиза, НГК има изградено репутација за квалитет и сигурност; Производство на свеќички за буквално секоја автомобилска, мотоцикл, морски и мал мотор апликација. Ние сме посветени да бидеме врвен партнер со нашите клиенти, додека одржуваме оригинални стандарди за опрема за најголема издржливост и оперативни перформанси. Со најсовремени производствени, инвентар и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и низ целиот свет, НГК е посветен на обезбедување на клиенти производи и услуги од светска класа. NGK 90074 Laser Iridium Spark Plug (4 пакет) се вклопува во Изберете : 2012-2013 Honda Pilot 6 Cyl 3,5 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент