0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Плејскол Херои Трансформатори за спасување ботови флип тркачи замаглување

Плејскол Херои Трансформатори за спасување ботови флип тркачи замаглување

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

"Се тркалаат до спасување со фигури на тркачи за спасување, со големина на мали раце, ова возило на флип тркачи се претвора од режим на возило во режим на бот во 1 лесен чекор! Превртете го возилото на замаглување за да го конвертирате во режим на бот. Превртете го Назад надолу за да го претворите во режим на тркачки автомобили! Тркала со мазни тркала им помагаат на малите херои да се преправаат дека ќе стигнат на местото на спасување во брзање! Роботите и луѓето го спасуваат денот, работејќи заедно со патот за спасување на ботови Спасувачки ботови флип тркачи за да изградат тим за спасување. (Други бројки секоја се продава одделно. Предмет на достапност.) Произведено под лиценца од Томи Компани, Рибар Трансформери за спасување е трговска марка и авторско право на Хасбро. "? Вклучува фигура. ? Лесна конверзија од 1 чекор? Конвертирајте од режимот на тркачки автомобил во режим на бот и назад? Мазно дејство на тркалање? Големина десно за мали раце? Возраст од 3 до 7 години.

За производот

Избор на клиент