0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Гонет Хил Фарм 4-ФТ. Пред-осветлена вештерка за Ноќта на вештерките со LED и оптички влакна светла

Гонет Хил Фарм 4-ФТ. Пред-осветлена вештерка за Ноќта на вештерките со LED и оптички влакна светла

DEN 1039.84
Достапно за нарачка

Достапност

Плашената сезона ќе биде крик со преголеми украси за Ноќта на вештерките од фармата Хаун Хил. Нашата колекција на фигури на внатрешна/покриена надворешна смола ќе биде фокусна точка на вашиот приказ на Ноќта на вештерките. Ставете ги веднаш до садот за бонбони и ќе бидете подготвени за трик-или-третирачи. Секоја статуа е направена од смола со врвен квалитет, а потоа светло насликана со празнични детали. Соберете ги сите! Оваа гаден вештерка има знак што вели дека ми ставаш магија и е висока 4 метри. Сликата е осветлена со повеќе бои со оптички влакна и LED светла што му даваат морничав сјај. Со прогонуваната фарма на Хил, ќе бидете најстрашната куќа на блокот! Гонет Хил Фарм затворен/Надворешен празник за Ноќта на вештерките, мулти-бои во тешка категорија Асиметрична : Таа ќе стави магија на вас! Празнична вештерка од смола од 4 метри за Ноќта на вештерките што држи осветлен знак. Нејзиното застрашувачко зјапање ќе додаде сезонски каприц на вашето украсување!. Нема трикови, само третираат! Погодно е за употреба во затворен или надворешна употреба за да се создаде плашлив празник приказ што сите ќе го сакаат. Нејзиниот совршен фустан за лилјаци, наметка и капа ќе ви го донесе првото место на натпреварот за украсување на соседството!. Ултра светла : Нејзините очи се осветлени со светли и долготрајни LED светилки додека да ставите магија на мене знакот има светла со оптички влакна. Целосно собрано : Само извадете го од пакувањето и приказот. Бара три 1. 5 волти батерии, не се вклучени. Гонет Хил Фарм е тука за да помогне! Ако не сте целосно задоволни од набавката, вашата ставка е оштетена во пратката, или имате прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас и нашата услуга за клиенти ќе ви помогне. Празничен затворен/покриен декор на Ноќта на вештерките на отворено. Создадете плашлива сцена во вашиот дом, во голем прозорец за прикажување или на покриен трем. Мерки за вештерки од смола 48. 5 in. H x 18. 5 in. W x 16 in. D. Осветли ја ноќта со 7 светли LED светла и 175 светла со оптички влакна. Смола со врвен квалитет со светло обоена завршница и празнични детали. Цврста, база во тешка категорија за стабилност и мир на умот. Целосно собрано - само извадете го од пакувањето и приказот.

За производот

Избор на клиент