0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Служби далечни потоци дрвја природа пејзаж пејзаж сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2

Служби далечни потоци дрвја природа пејзаж пејзаж сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е врамена од 24 x 1,5 x 24. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 2pc, секој е 12 x 1,5 x 12 големи : 2pc, секоја е 17 x 1,5 x 17 преголема : 2 парчиња, секоја е 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : природа, сликарство, шумски предели, пејзаж, вода, зимзелена, сценографија, дивина, поток. Дизајн по Грејс Поп.

За производот

Избор на клиент