0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на троен магацински глужд од широки манжетни на јуниори

Без граници на троен магацински глужд од широки манжетни на јуниори

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Ниту граници Triple Stack Spide Cuft Wide Cuft Jean е Jeanан со средно кревање Jeanан кој нуди неверојатно вклопување. Нашиот модел е 5 '9 "и носи големина 3. Клиентите го сакаат ова вклопување што удира во половината и папокот. Со ткаенина што ја држи својата форма и фит Затвори и 30 "Inseam. Клиентите не само што го сакаат вклопувањето, туку ја сакаат ултра мека ткаенина и детали за половината. За да го задржите овој Jeanан во своја најдобра состојба, ве молиме машинско миење ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно и да се сува суво на низок продавач 30 "јамки на ременот со премија за половината Премиум ткаенина 3 копче 5 џеб стилизирање, со функционален грб, со функционален грб џебови.

За производот

Избор на клиент