0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Декоративно капаче за фрлање перници, 18 ”18”, цветна шема на постелнина од слонова коска со аголни ресни создавајќи природно чувство за стил за која било дневна соб

Декоративно капаче за фрлање перници, 18 ”18”, цветна шема на постелнина од слонова коска со аголни ресни

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете стилски допир на вашиот декор со овој стилски капа на перница за цвеќиња на мека и издржлива постелнина. Оваа плоштадна перница од 18 ”x 18” е украсена со сини акценти на агли на аглите и има скриен патент за стил, удобност и подобро вклопување. Одликувајќи се со цветна шема во ткаенина од ланче од слонова коска од слонова коска, оваа прекрасна капа на перница ќе додаде природно чувство за стил и удобност на декор на кој било простор за живеење. Набавката вклучува 1 покривка на перници. Вметнување перница не е вклучено. Големина на капакот : 20 x 20 инчи/50,8 x 50,8 см. Направено од 100% полиестер Ченил. Одликувајќи се со истата печатена шема од обете страни. Скриено затворање на патент. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус. Стилски и удобен дизајн за декорација на домови.

За производот

Избор на клиент