0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кошула со долги ракави на Западен карирана машка рака на Ели Катлеман

Кошула со долги ракави на Западен карирана машка рака на Ели Катлеман

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

гордо го носеше Ели Катлеман Вестерн Носење од 1961 година. Западните кошули на Ели Катлеман се фалат со оригинален стил на земја, убави детали и квалитетна конструкција, а оваа не е различна. Се одликува со затворачи, две џебови на градите со прилепувања, западни предни и задни јаки и спецификации за целосна големина и дополнителни долги опашки за дополнителна удобност со кои не можете да тргнете наопаку. Можеби најдобро од сè, ткаенината со лесна грижа прави долготрајна кошула со лесна нега. : 65% поли 35% CTN лесна нега. Целосно сечење со дополнителни долги опашки. Бисери за прицврстување на предните плочи, џебови и три прилепувања на манжетната за ракави. Западниот фронт и задниот јак. Машинско миење и суво. Завршена, опашка од кошула. Целосна година гаранција.

За производот

Избор на клиент