0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи Активни три-мешани мускули на мажите и големите машки меч, големини до 5xL

Атлетски работи Активни три-мешани мускули на мажите и големите машки меч, големини до 5xL

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Без пот. Подготвени сте за следната сесија за тренингот со оваа атлетска работа со три мешавини на мускулите на врвот. Изработена во удобна ткаенина што е совршена кога ја погодувате салата или се мачкате на следната патека, оваа изведба на врвот за мажи лесно со вашите омилени кратки или џогери за целосен атлетски ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Влагата на влагата Driworks ви помага да ве олади и суви. Активен резервоар за мускули на мажите од атлетски дела.

За производот

Избор на клиент