0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Подарок за часовници за мажи со златен тон со синџир на клучеви

Подарок за часовници за мажи со златен тон со синџир на клучеви

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Без разлика дали носите часовник секој ден или само за специфични прилики, овој часовник сет ако е совршен подарок што можете да си го дадете или некој посебен за вас! Подарок за часовници за мажи со златен тон со ланец на клучеви : Алуминиумски опсег. Движење на кварц. Тркалезен случај. Распоредување на притисок со 2 копчиња. Доживотна батерија.

За производот

Избор на клиент