0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Воздух P прочистувач на воздух без филтрирање

Воздух P прочистувач на воздух без филтрирање

DEN 735.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прочистувач на воздухот без филтрирање на воздухот : Оваа патентирана термодинамичка TSS технологија уништува мувла, грини од прашина, бактерии, вируси, полен, миленичиња за миленичиња, тутун и други органски алергени. Airfree исто така го намалува нивото на штетно озон во затворен простор. Совршено е за загадени области со мувла, како и за страдаат од астма и алергија. Ексклузивната технологија на Airfree е целосно тивка и не бара никакви филтри или одржување. Само вклучете го и оставете ја да ја заврши работата. Наградениот дизајн на Airfree совршено одговара на вашиот декор за дома. Препорачана големина на просторијата : 450 ft². Овој производ е сертифициран со јаглерод. Со ексклузивна патентирана термодинамична TSS ™ технологија, Airfree го применува истиот концепт како и врие вода со употреба на топлина за да се уништат микроорганизмите и да се постигне 100% ефикасност на воздухот на воздухот. Дандер, тутун, озон и други органски загадувачи . Технологија без филтрирање : Нема дополнителни трошоци со филтри за замена . Сосема е тивка.

За производот

Избор на клиент