0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно маргаритка во шепот бели зајачиња и јајца Велигден фрлано ќебе

Едноставно маргаритка во шепот бели зајачиња и јајца Велигден фрлано ќебе

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 50 "x 60 " Шепот бели зајачиња и јајца фрлаат ќебе од нашата фанки џанки колекција. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете шарм и стил на просторот за живеење! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Ова фрлање е мека мека, и совршена за релаксирање во секоја сезона од годината. Доаѓа во повеќе димензии, се печати од едната страна и е испружено на сите четири рабови за чиста завршница. Кога е време да му дадете освежување, фрлете го во мијалник и потоа исушете го суво. Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Совршено за велигденско украсување или подарок од велигденскиот зајаче. Печатење со една еднострана. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент