0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Elенска елита на Reebok, елита на графички худи со влечење и џебови

Elенска елита на Reebok, елита на графички худи со влечење и џебови

DEN 383.68
Достапно за нарачка

Достапност

Елитната графичка худи на Reebok Women ќе ви биде од студените денови! Направено од супер мек материјал од руно, оваа качулка се чувствува неверојатно. Совршено е да се фрли, без разлика дали се упатувате кон салата или трчате работи. Худи има странични парчиња за да создаде покачен изглед, додека исто така има и џебови од кенгур и влечење, за ваша удобност. Парот со џогери што одговараат на Рибок за да создадат крајниот изглед на сет за совпаѓање. Вие нема да сакате да носите ништо друго! Направено од 60% памук/40% полиестер. Kangеб на кенгур. Худ. Страничен отвор. Влечење. Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship.

За производот

Избор на клиент