0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Prontенски плетен предниот дел од здолништето

Prontенски плетен предниот дел од здолништето

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Возачите од Ли Понте плетејќи влечење на Плет предниот здолниште е доволно удобно за да одат од еден ден во канцеларијата во ноќна ноќ со пријателите. Тоа е удобно влечење на еластичен стил на половината направен со ткаенина со лесна нега. Возачи од Ли : Премиум лесна нега Понте плетена ткаенина со мека рака. Повлечете го стилот. Лажички предни џебови. Должина на здолниште 20 ", хитови веднаш над коленото на повеќето. Мачки миење ладно, суво на Тумбел. 2 предни џебови.

За производот

Избор на клиент