0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет на Десни за замрзнати мали деца од памук за девојчиња

Сет на Десни за замрзнати мали деца од памук за девојчиња

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер мека и удобна наметка за спиење во која има омилени ликови. Поли наметка вклучува долги ракави и шарени отпечатоци. Сетот за пижами од 2 парчиња вклучува : ме и панталони. Врвот : вратот на екипажот; долги ракави; Графички принт од предната страна. Панталони : еластична лента за половината; Графички принт. Супер мек. © Дизни. Сите права се задржани . 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Замрзнати 2-парчиња пижами поставени за девојчиња за мали деца.

За производот

Избор на клиент