0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Terra & Sky Women's Plus Size Size Square Reck Flutter Tiered Tunic

Terra & Sky Women's Plus Size Size Square Reck Flutter Tiered Tunic

DEN 319.68
Достапно за нарачка

Достапност

Нивоата силуета на плоштадот на вратот на Тера и Скај убаво тече за ласкав поглед на секој агол. Одете случајно и спарете се со фармерки или облечете го со миди здолниште и кардиган. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Квадратен врат. Ниво на силуета. Pintucks од предната страна. 55% постелнина/45% рајон. Машина за перење. Увезени. Плус големина ја издвои туниката за жени од Terra & Sky.

За производот

Избор на клиент