0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
& L Womens MLF- перфорирана ПУ балерина стан во бело

& L Womens MLF- перфорирана ПУ балерина стан во бело

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Достапно во црна, руменило, гола и бела боја. Оваа PU перфорирана балерина е совршена за секоја пригода, PU материјалот го олеснува чистењето, а деталите за ткаенината додаваат дополнителен фактор на чистење, исто така има и мек перничен ѓон за да се донесе таа екстремна удобност за секојдневна употреба. ПУ, детали за ткаенина, работи точно до големината. Перфорирани, детали за лак, печатена ткаенина, поставена влошка, гумена надворешна плоча.

За производот

Избор на клиент