0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пацифик раб: Црниот графички мета со кратки ракави

Пацифик раб: Црниот графички мета со кратки ракави

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Залепете една или повеќе од овие удобни тимови, загарантирани без каију! Преживеани во Австралија, уништени од нападите во Каију, браќа и сестри Тејлор и Хејли Травис ги бараат своите изгубени родители, пилотирајќи го пронајдениот Јагер наречен Атлас уништувач низ воениот континент. Предадени од алчноста на нивните сограѓани, тие се обидуваат да ги преживеат не само вниманието на Роаминг Каију, туку и махинациите на другите во нивната потрага. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

За производот

Избор на клиент