0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
75in LED допир 5000: ED75D VGA HDMI DVI-D 4MS

75in LED допир 5000: ED75D VGA HDMI DVI-D 4MS

DEN 2064.00
Достапно за нарачка

Достапност

Samsung ED75 E - ED -E Series 75 "Direct LED дисплеј за бизнис - 75 " LCD - 1920 x 1080 - Директен LED - 400 NIT - 1080 P - HDMI - DVI - Serial ED75 D VGA HDMI DVI -D 4 MS 75 IN LED Touch Touch 1920x1080 5000 : 1 ED75 D VGA HDMI DVI-D 4 MS.

За производот

Избор на клиент