0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечете го женскиот отсечен макси фустан

Исечете го женскиот отсечен макси фустан

DEN 528.00
Достапно за нарачка

Достапност

Што е тоа со овој макси фустан од лажичка што нè остава без здив? Сметаме дека е тоа подготвено за сè што се движи без напор од бранч за време на викендот до денес. Исклучиво на. Материјал : школка : 97% памук/3% спандекс; Поставена : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. одговара : преголема. Должина : Силуета : Макси, 49-1/8 ”од горното рамо. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ниво на здолниште, обложен каросерија, пресек назад и вратоврска, акценти на рафли на ракави. Исекот го отсече максичниот фустан за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент