0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Еленс го става машката грамерна вода отвторува удобност Оксфордс

Еленс го става машката грамерна вода отвторува удобност Оксфордс

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Барате кул нов чевли што можете да го носите за да работите или надвор од градот? Не гледајте подалеку - пристигна елените што се наоѓаат Грамерси Оксфорд. Ажурирање на класична силуета, оваа чевли за чипка е целиот стил, со бродоважена капа на капа и јака за да одите со целиот изглед на фустанот. Или одете на неочекувано и спарете го со вашите омилени фармерки. Материјал : Горна/Поставена : Faux кожа; Outsole : полиуретан. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Тип на пети : капа на капа со детали за брош. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : отфрлање на вода; Ева стапала со перница за пета од пена. Машка грамерна вода отвторува удобност Оксфорд од елени.

За производот

Избор на клиент