0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нулум Елис рака ткаена фарма куќа карирана раб, килим, 5 '8', сива

Нулум Елис рака ткаена фарма куќа карирана раб, килим, 5 '8', сива

DEN 1667.84
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете допир на земјата на фармата во вашиот простор со овој кариран килим. Рачно ткаени во Индија од меки синтетички влакна, овој килим ќе се спротивстави на дамките додека го прави секој простор да се чувствува како дома. Nuloom Ellis Hand Wonen Farm House Claid Fringe Area reg. Рачно ткаена. Направено во Индија. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : Нема поддршка. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна. Вклучува Фринге.

За производот

Избор на клиент