0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно маргаритка 14 20 шема од ананас наутичка декоративна перница во затворен простор

Едноставно маргаритка 14 20 шема од ананас наутичка декоративна перница во затворен простор

DEN 823.84
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно маргаритка 20 "x 14 " Дасти виолетова ананас шема на акцент перница од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да додадете добредојдено и цветно чувство на кој било простор за живеење! Вашиот украсен декор е загарантиран да цвета со градината убавица што се наоѓа во оваа колекција. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Избор на клиент