0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи квадратни морски коњи полиестер во затворен простор, жолт жолчка од јајце 1

Едноставно Дејзи квадратни морски коњи полиестер во затворен простор, жолт жолчка од јајце 1

DEN 1066.72
Достапно за нарачка

Достапност

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно Daisy 20 "x 20 " Јајце жолчка жолти морски коњи со акцент перница од нашата колекција на наутички ноќи. Оваа перница ќе додаде крајбрежна вибрација на вашиот кревет, троседот или фотелјата! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мек вртено полиестер. Плоштад. Надолу алтернатива. 100% мек вртено полиестер. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Избор на клиент