0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Подобри домови и градини Соларна бела пукнатина мозаик стакло гледајќи светло за светло на отворено

Подобри домови и градини Соларна бела пукнатина мозаик стакло гледајќи светло за светло на отворено

DEN 269.76
Достапно за нарачка

Достапност

Подобри домови аморфен силикон соларен панел. Рефлектирајќи различни бои под сончевата светлина. Потребна е 1 парче батерија AA/300m Ah Ni-MH (вклучена). До 8-часовно осветлување по целосно наполнето. 2-подножје и премачкан во прав со железо со срушена структура. Потребно е лесно собрание. Совршена декорација за вашата градина, цвет, патека или какви било области на отворено. Нежно исчистете со влажна крпа. Димензија на производот : 6 x 3,7 x 25,8 инчи. Тежина : 1,21 фунти.

За производот

Избор на клиент