0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Семејни правила II Канвас уметност од Мери Урбан

Трговска марка ликовна уметност Семејни правила II Канвас уметност од Мери Урбан

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Семејни правила II“ платно уметност од Мери Урбан : Уметник : Мери Урбан. Тема : Типографија. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Избор на клиент