0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Возачи од Ли женски плус плетено половината на половината Капри

Возачи од Ли женски плус плетено половината на половината Капри

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Возачите од страна на Ли плетено половината Капри е главен дел за вашата пријатна временска гардероба. Направени од мек памук и мешавина од ткаенина Спандекс, овие Capris имаат ребра плетена половината, многу џебови и се машини што се перат за лесна нега. Возачи од Ли женски плус плетено плетен половината на каприци на средниот пораст. Ребра плетена лента за половината. 21 "Inseam. 2 предни џебови во стилот на комунални услуги. Страничен карго џеб. Задни џебови. Копче и затворање на патент.

За производот

Избор на клиент