0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кола за колекција на Кембриџ Колекција килим

Кола за колекција на Кембриџ Колекција килим

DEN 983.36
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата Кембриџ претставува широк асортиман на традиционални и преодни дизајни, машински изградени од полиакрилни влакна за одлично задржување на бојата и долготрајна издржливост. Преодните дизајни се рачно врежани за димензионалност во оваа колекција на неспоредлива вредност. Колекција за собирање на Нурсон Кембриџ : 100 проценти полиакрилик. Килим со моќност. Стил : современ. Лесно за чистење. Достапно во разни бои и големини.

За производот

Избор на клиент