0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Палто за мафици за девојки на Дизни принцеза

Палто за мафици за девојки на Дизни принцеза

DEN 863.68
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте го вашето малечко удобно во студот со палтото на овој девојки со девојки во кои има три од најпопуларните принцези на Дизни : Бел (убавина и astвер), Пепелашка и Рапунзел (заплеткано). Направено од траен полиестер, ова палто има супер-слаб сет на графики на принцезата Дизни и на предниот и на задниот дел. Целосното затворање на поштенски патент и еластична лента за половината обезбедуваат безбедно вклопување, додека аспираторот е нагласен со раб од крзно за да ја задржи пријатна и да ја заштити од елементите. Два пригодни предни џебови ја комплетираат оваа јакна, која е официјално лиценциран производ на Дизни и е одличен за враќање на училиште и други обични прилики. Палто за девојки на Дизни принцеза Девојки : 100% полиестер. Палто палто. Везена лепенка од предната страна со Бел, Пепелашка и Рапунзел. Голема графичка наназад со исти три принцези на Дизни. Целосно затворање на патентот. Аспиратор со раб од крзно. Еластична лента за половината. Две предни џебови. Долги ракави . Официјално лиценциран производ на Дизни. Достапно во розова боја. Машинско миење ладно, измијте одделно, користете само белило на не-хлор кога е потребно, да се спушти суво на ниско ниво, веднаш извадете, не пеглајте на декорацијата, ладно железо од обратна страна.

За производот

Избор на клиент