0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бела Вита Брон западен чизми на глуждот

Бела Вита Брон западен чизми на глуждот

DEN 591.84
Достапно за нарачка

Достапност

Бронксот од Бела Вита е бута на глуждот со раб. Деталите за прицврстување се кивне на мото трендот што продолжува да биде популарна сезона по сезона. Бронксот е удобен од првото носење и сигурно е на тешка ротација во вашата гардероба. Исто така, има и да се утеши со еластичните инсерти на бронксот на бронкс, кои нудат повеќе персонализирано вклопување. 2,5 инчи наредена потпетица. Западен под влијание на бута. Дизајн на детали за прицврстување. Блок пета. Подготвена влошка.

За производот

Избор на клиент