0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Редовно фит графички графички графички графички и големи машки и големи машки

Редовно фит графички графички графички графички и големи машки и големи машки

DEN 399.68
Достапно за нарачка

Достапност

Редовно вклопување во машка и голема машка графичка графичка худи (S-2 XL) нудејќи го тој потпис на каубојски стил, машката графичка худи на „Wrangler®“ доаѓа со брендирање на две иконски наследства. Се одликува со редовно вклопување и е направен од мешавина од памук за целодневна удобност. Исто така, доаѓа со предниот џеб од кенгур плус графички отпечатоци што одговараат на градите и грбот. Редовно вклопување. Долг ракав со манжетна. Кенгур преден џеб. Плетена конструкција. 60% памук, 40% полиестер.

За производот

Избор на клиент