0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Shatterproof Matte Champagne Gold UV отпорен на комерцијална божиќна топка украс 8 “

Shatterproof Matte Champagne Gold UV отпорен на комерцијална божиќна топка украс 8 “

DEN 591.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа многу уникатна ставка за тешко да се најде е совршена за комерцијално украсување. Гледачите ќе бидат воодушевени од нејзината големина и убавина најдобриот дел за нашите расипувачки украси е тоа што тие изгледаат исто како стакло и тие се идеални за јавни прикази заради нивните расипнички градежни карактеристики : Боја : Шампањска завршница : Матната топка е опремена со злато Капа УВ отпорен и изработен за надворешна или внатрешна употреба на дрвја венци или венци, додека ги задржува максималните димензии на бојата : 8 "(200мм) Материјал (и) со дијаметар : Трајни пластични 8" мат украсен украс на златна топка. Shatter Proof. Комерцијална големина.

За производот

Избор на клиент