0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Swisstech Boys 4- 3-во-системи јакна

Swisstech Boys 4- 3-во-системи јакна

DEN 767.68
Достапно за нарачка

Достапност

Четири јакни во едно! Оваа системи јакна е крајна во удобност, топлина и разноврсност. Ако е навистина студено, вашето дете ќе има заштита на две јакни. Кога времето ќе се загрее, само нека ја носи или надворешната јакна или внатрешната јакна. Внатрешната јакна е реверзибилна! Достапно во неколку бои. Карактеристики на надворешната јакна : Полифинирана и микрофлекција наредени за топлина. Водоотпорен. Аспиратор што е кадифен нареден за топлина. Четири џебови со патенти. Сите патенти имаат табулатори за влечење на Grosgrain за лесен пристап. Реверзибилната внатрешна јакна има надворешна обвивка отпорна на вода и може да се врати во мека микрофлеа. Исто така, има два џебови . Надворешни : Затвори кука и јамка лента пред да се измие. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорско белило кога е потребно. Не железо . Внатрешно : Машинско миење ладно ети како бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте.

За производот

Избор на клиент