0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Mohawk Home Prismatic Super Spead Multi современа тема Детска прецизност печатена област килим, 5'x7 ', бело и црно

Mohawk Home Prismatic Super Spead Multi современа тема Детска прецизност печатена област килим, 5'x7 ', бело

DEN 479.20
Достапно за нарачка

Достапност

Поставете разигран тон во современа детска соба со светли бои и шема од оваа прецизна боја на инјектиран килим. Правоаголната силуета има најразлични различни тркачки автомобили во разнобојни нијанси. Започнете, застанете и имајте експлозија на овој декор на полиестер за исечен куп. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 5'x7 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

За производот

Избор на клиент