0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дизајн на „Неговиот југозападен коски“ златен животински свет печати на природно бор дрво

Дизајн на „Неговиот југозападен коски“ златен животински свет печати на природно бор дрво

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа оригинална уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕКАЛАНСКИ СОВЕТИ МАСЛЕН низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашите уметнички дела . Ликовната уметност на дивиот свет е директно отпечатена на дрво со користење на дрво Супериорен квалитет 6 бои УВ мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Дивиот свет. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : кафеава 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

За производот

Избор на клиент