0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sideенски JMS мазне страничен и градник на грб, стил 125W

Sideенски JMS мазне страничен и градник на грб, стил 125W

DEN 271.04
Достапно за нарачка

Достапност

Побаравте жичен градник што удобно ќе ја исфрли испакнатоста. Еве го - градник за измазнување на JMS - со дизајн на мазнење за изедначување за елегантна силуета под облека мека, поддржувачка ткаенина нежно ги измазнува вашите страни и грбот. Беспрекорни обликувани чаши ви даваат природно контурирани криви. Внатрешните двослојни краци додаваат прекрасен лифт и поддршка. Задачата на чипка и ситното раб додаваат женствена привлечност. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент