0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Smucker гладен Jackек Палачинка и мешавина од вафли, Оз

Smucker гладен Jackек Палачинка и мешавина од вафли, Оз

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

JM Smucker гладен Jackек 10 протеини матеница за палачинки микс миксот на вашиот ден со 10 грама протеини за да ви помогне да се чувствувате полни и енергични подолго. Со својот вкус на домашна матеница и леснотија на подготовка, ќе можете да камшикувате меки оџаци на палачинки или вафли за да уживате, додека му давате на вашето тело протеинот засилување што му е потребно. Оваа гладна мешавина од палачинка Jackек е исто така добар извор на калциум, железо и шест витамини, обезбедувајќи основни хранливи материи за раст на коските и мускулите. JM Smucker гладен Jackек 10 протеин : 10 грама протеини по порција. Исто така добар извор на калциум и шест витамини, плус железо. Мешавината со палачинка може да се користи за да се направат и палачинки и вафли. Вкусен почеток на секој ден. Добар начин за кревачите на тегови и другите ентузијасти за фитнес да додадат повеќе протеини во нивната диета. Лесен за подготовка.

За производот

Избор на клиент