0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tupleple Industriessplish Splash Typography Balesfrade Wall Art од etенет Вајт

Tupleple Industriessplish Splash Typography Balesfrade Wall Art од etенет Вајт

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот etенет Вајт.

За производот

Избор на клиент