0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Активна модна маица за мажи и големи мажи, до големина 5XL

Активна модна маица за мажи и големи мажи, до големина 5XL

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени, поставени, активни! Земете маица што е модерна, тренд и подготвена за следното тренингот. Оваа изведба од Расел е направена во лесна, ткаенина што може да дише и има влага за да се одржи суво и удобно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштете се. Екипаж. Кратки ракави. Влага за губење; Intellifresh ™ анти-микробноа. Супериорна рака, ултра-мека измислица за истегнување. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машка маица за изведба на кратки ракави од Расел.

За производот

Избор на клиент