0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Скоро познатиот потсмев на вратот на јуниорите

Скоро познатиот потсмев на вратот на јуниорите

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Целта е за шик со овој ласкав потсмев на вратот што ќе се влече убаво од глава до пети. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. приближно. in Seam. 28?. Опремени на врвот; Лабава на нозете на пантолоните. Влечење на стајлинг; Затворање на копчињата на типот. Исмејно деколте. Акцент на појас на половината. 95% полиестер/ 5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

За производот

Избор на клиент