0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг сребрен приврзок со лисја со лисја со 17 ланец + 3 Extender

Стерлинг сребрен приврзок со лисја со лисја со 17 ланец + 3 Extender

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Уникатен приврзок со маслиново лисја со модерно геометриско чувство. Нагласена со бела кубна цирконија за попрскана брилијантност. Врвот во стилот на лизгачот е направен во сребро. Приврзоци мерки 0,69 x 0,38 ин. Овој незаборавен приврзок вклучува тон за појавување тон 17-инчен сребрен кабелски ланец со 3-инчен продолжение за удобно да одговара на сите големини на вратот. Бело .925 Стерлинг сребро. Обележана и печат 925 за автентичност. Карактеристики блескави, бела кубна цирконија. Вклучува бесплатен ланец со сребрен кабел од 17 инчи со 3-инчен продолжение за удобно да ги вклопи сите големини на вратот. Совршен за положување. Прилагодете го на која било должина за да одговараат на вашиот стил . Родиумската обвивка обезбедува долготрајна брилијантна и сјајна завршница. Хипоалергичен и без никел, што го прави погоден за сите типови на кожа . незаборавен подарок за секоја пригода - роденден, годишнина, Божиќ, Денот на вineубените или Денот на мајката . Вклучува кутија за подароци за потпис.

За производот

Избор на клиент