0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Верде тркала - v дуо сјајно црно тркало

Верде тркала - v дуо сјајно црно тркало

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

V22 - дуото ја комбинира софистицираноста на мулти -говорниот дизајн, заедно со задебелен конкавен третман и детален третман на усни. Што е најважно, дуото V22-има двојна можност да овозможи прилагодено дупчење и модели на завртки од 5 и 6-бранови во апликации за патнички и лесни камиони, додека ја задржува атрактивноста на изложените капаци. Одлични големини во 20x9,5, 22x9,5 и 24х10, дуото V22 - е достапно во сјајно црно со практично неограничени можности. 【Најдобра конструкција во класа】 во која има тешка, едноделна екипана алуминиумска конструкција, сите тркала од Верде нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат остри услови на патот . 【Напредно инженерство】 дава исклучителни перформанси-висок отпор на незапирливо , Одличен индекс на оптоварување, соодветен дозвола за дебеломер на сопирачките и намалување на тежината за засилено ракување, ефикасност на горивото и оптимална удобност на возењето . 【Безбедност и сигурност】 Тестирани за да ги надминат строгите стандарди на спецификациите на тркалото SAE J2530. Сите тркала од Верде се подложени на тестови за стабилност и структурен интегритет, вклучително и замор на влијанието, замор на замор и тестови за радијален замор . 【TPMS компатибилен】 дизајниран да овозможи инсталирање на сензори за мониторинг на притисок на гумите - помагајќи им на возачите да спречат небезбедни услови за работа . 【Поддршка за гаранција за поддршка на гаранцијата. 】 Ние сме посветени на испорака на исклучителен производ и одлична услуга за клиенти. Ние нудиме ограничена 1-годишна завршница и структурна гаранција за живот. Белешка : Вклученото капаче за центри, сепак, не вклучува ореви од лавчиња или завртки за лапчиња.

За производот

Избор на клиент