0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Готска вештерка за возрасни Ноќта на вештерките облекуваат улоги во игра

Готска вештерка за возрасни Ноќта на вештерките облекуваат улоги во игра

DEN 143.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа готска костум за вештерки вклучува црна и виолетова печатена костум за вештерки и капа за појавување на вештерки. Готска костум за возрасни за вештерки : Вклучува црна и виолетова печатена костум за вештерки и капа за појавување на вештерки. Чевли на сликата, но не и вклучени. Фустан : 100 проценти полиестер; стада : најлон/рајон/памук; ексклузивно на декорација. Грижа : ладно миење на рацете; Само не-хлорно белило кога е потребно; линија суво; Ниско железо. Големина : жени. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

За производот

Избор на клиент