0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Maidenform Women Comfort Crush Crush Blace безжичен градник, стил 1253

Maidenform Women Comfort Crush Crush Blace безжичен градник, стил 1253

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Убаво што настапува! Убава чипка безжична чипка што всушност ќе ве поддржи? Безжичниот градник на Comfort Comfort Comfort Comfort Comfort е оној. Дизајнирано со прилагодена рамка за поддршка и иновативна ткаенина Neoknit за измазнување. Додадете кабриолетни ленти со 3 начини и го имате вашиот нов најдобар додаток. Безжична удобност 14% спандекс. Назад 75% најлон; 25% спандекс. Упатства за нега на ткаенини : ладно миење на рацете. Не користете белило. Линија суво. Не железо . Земја на потекло : Тајланд.

За производот

Избор на клиент