0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Womenенски еластичен половински лента ткаени панталони за влечење достапни во редовно и ситно

Womenенски еластичен половински лента ткаени панталони за влечење достапни во редовно и ситно

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овие женски панталони за бело стаг, се совршени за носење во текот на целата година. Меката памучна ткаенина измешана со елементи како флексибилниот лента за половината и удобните џебови ќе ги направи омилени. Изберете од достапните бои. Панталони за повлекување на женски бели стаг : памук, мешавина. Машинско миење ладно. Бела стаг. Повлечете пант. 2 предни џебови. Еластичен заден половината. Повлечете го стилот. Достапно во разновидни бои.

За производот

Избор на клиент