0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Печатено копче за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

Печатено копче за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Vibes на одмор доаѓаат силно со кошулата со копчиња од предниот дел на Georgeорџ. Лизгајте го и можете практично да мирисате на солениот воздух благодарение на тропскиот образец и свилен-мекото чувство. Дефинитивно вашата нова кошула за забава. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Јака : јака од изрез. Затворање : Комплетно копче предно. Ракави : кратки. Џебови : лев џеб на градите. Карактеристики : Allover Print; дизајнирано да се крева помалку. Машко печатено копче предна кошула од Georgeорџ.

За производот

Избор на клиент