0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
5-139. Надвор од патот ft- Chrome -44 108

5-139. Надвор од патот ft- Chrome -44 108

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Сè што ви треба во тркало, елеганција, стил и класа заедно со квалитет и сигурност. Ова тркало со легура на едно парче не е само уникатно, туку едно од најжешките на пазарот, стил што е сигурно да биде класик за наредните години. 20x12 5-139.7 Off Road FT-2 Chrome -44/108.

За производот

Избор на клиент