0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sumn Industries Serene Blue Mountain Lakeside сценографија Photography 24, Дизајн на Кели Синклер

Sumn Industries Serene Blue Mountain Lakeside сценографија Photography 24, Дизајн на Кели Синклер

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : вода; Природа; Надвор; Езеро; Резервоар; Езеро,. Дизајн од Кели Синклер.

За производот

Избор на клиент