0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ВЕНТИВНА БЕЗБЕДНА БЕЗБЕДНА БЕЗБЕДНА МАНА

ВЕНТИВНА БЕЗБЕДНА БЕЗБЕДНА БЕЗБЕДНА МАНА

DEN 303.68
Достапно за нарачка

Достапност

Долга ракав за Wrangler Meman Western Western Western со децении, западната кошула е една главна каубојска, која никогаш нема да излезе од стил. Западната кошула со долги ракави на Wrangler со ленти нуди класичен изглед со современи детали, вклучително и заоблен полите што природно се лизга и изгледа одлично. Точно за да се формира, оваа шарена кошула доаѓа со сите одлики за раскажување што ги очекувате од оригинална кошула на Wrangler Western, вклучувајќи ги и прилепувањата со бисери со боја, двојни џебови од градите со еден поен и зашилен јарем на двата грб на задниот дел и предниот дел. Плус, можете да сметате на години на ниско одржување благодарение на конструкцијата за миење на лесна грижа. Долгиот ракав на Wrangler Long Sleeve Western Down Lightweight Solid Twill кошула е задолжително за работа и игра. Автентичниот западен грб и два џебови со облик на облик на лопата со копчиња ја прават оваа кошула вистинска зделка. Манжетните за прилагодување на копчето држат ракави на место кога е време да се дојде до работа. Спарете ги со омилениот пар фармерки на Wrangler.

За производот

Избор на клиент